2,50 €
Cijena za j.m.: 5,00 € / kg
Cijena 02.05.2025: 2,50 €
Brašno bez glutena
Pakiranje: 500 g
24,55 € 22,10 €
Cijena 02.05.2025: 24,55 €
Sadrži riblje ulje molekularno destilirano na najvišu čistoću
Pakiranje: 120 perli
38,22 € 34,40 €
Cijena 02.05.2025: 38,22 €
Pakiranje: 60 perli
19,10 €
Cijena za j.m.: 191,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 19,10 €
Ulje bobica pasjeg trna hladno je prešano, nerafinirano i 100% prirodno.
Pakiranje: 100 ml
13,50 €
Cijena za j.m.: 135,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 13,50 €
Hladno prešano ulje crnog kima
24,50 €
Cijena za j.m.: 98,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 24,50 €
Pakiranje: 250 ml
42,00 €
Cijena za j.m.: 84,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 42,00 €
Pakiranje: 500 ml
25,00 €
Cijena za j.m.: 50,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 25,00 €
Hladno prešano ulje konoplje
14,00 €
Cijena za j.m.: 56,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 14,00 €
15,00 €
Cijena za j.m.: 150,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 15,00 €
Hladno prešano ulje lješnjaka
Cijena za j.m.: 140,00 € / L
Hladno prešano orahovo ulje
23,00 €
Cijena za j.m.: 115,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 23,00 €
Pakiranje: 200 ml
10,50 €
Cijena za j.m.: 105,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 10,50 €
Hladno prešano ulje Pet Tibetanaca
18,50 € 14,80 €
Cijena za j.m.: 74,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 18,50 €
Cijena za j.m.: 60,00 € / L
Hladno prešano ulje podlanka
Pogrešna email adresa ili lozinka!
Niste registrirani? Registrirajte se!
Zaboravili ste lozinku? Zatražite novu!
Koristimo kolačiće sesije za osnovnu funkcionalnost naše web stranice i analitičke kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva pregledavanja. Klikom na Prihvati pristajete na upotrebu ovih kolačića.