18,50 € 16,65 €
Cijena za j.m.: 333,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 18,50 €
Biljne kapi bez alkohola
Pakiranje: 50 ml
23,50 €
Cijena za j.m.: 470,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 23,50 €
18,50 €
Cijena za j.m.: 370,00 € / L
11,81 €
Cijena za j.m.: 236,20 € / L
Cijena 02.05.2025: 11,81 €
Selen – esencijalni mineral u spreju
Cijena za j.m.: 472,40 € / L
Oralni sprej s melatoninom, ekstraktom matičnjaka i pasiflore
Pakiranje: 25 ml
45,13 € 40,63 €
Cijena za j.m.: 812,60 € / L
Cijena 02.05.2025: 45,13 €
40+ godina u službi kardiovaskularnog zdravlja.
81,49 € 73,34 €
Cijena za j.m.: 733,40 € / L
Cijena 02.05.2025: 81,49 €
Pakiranje: 100 ml
8,50 €
Cijena za j.m.: 85,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 5,40 €
Originalna švedska grenčica
14,90 €
Cijena za j.m.: 59,60 € / L
Cijena 02.05.2025: 14,20 €
Pakiranje: 250 ml
13,50 €
Cijena za j.m.: 270,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 12,21 €
Opnasti kozlinac (Astragalus membranaceous)
19,90 €
Cijena za j.m.: 398,00 € / L
Cijena 08.10.2025: 19,90 €
Prirodni biljni ekstrakt bogat salicinom
24,90 €
Cijena za j.m.: 498,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 25,00 €
Tinktura za čišćenje organizma.
Ginkgo biloba je jedna od najdužih drevnih vrsta drveća na svijetu
Cijena 02.05.2025: 19,00 €
Tinktura od Kičice, Majčine Dušice, Stolisnika i Pelina
Konopljika (Vitex agnus castus)
Bijeli luk - češnjak (Allium sativum)
Ginkgo Biloba
Pogrešna email adresa ili lozinka!
Niste registrirani? Registrirajte se!
Zaboravili ste lozinku? Zatražite novu!
Koristimo kolačiće sesije za osnovnu funkcionalnost naše web stranice i analitičke kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva pregledavanja. Klikom na Prihvati pristajete na upotrebu ovih kolačića.