20,00 €
Cijena za j.m.: 400,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 20,00 €
Bijeli glog
Pakiranje: 50 ml
18,50 €
Cijena za j.m.: 370,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 18,50 €
Gospina trava poznata i pod imenom kantarion
15,93 €
Cijena za j.m.: 318,60 € / L
Cijena 02.05.2025: 15,93 €
Imela (Viscum Album)
19,90 €
Cijena za j.m.: 398,00 € / L
Kopriva (Urtica dioica)
Plućnjak (lat. Pulmonaria officinalis)
Rosopas (lat. Chelidonium)
Cijena 05.06.2025: 19,90 €
Sikavica (Silybum marianum)
19,00 €
Cijena za j.m.: 380,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 19,00 €
Valerijana ili Odoljen (Valeriana officinalis L.)
13,50 €
Cijena za j.m.: 270,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 12,21 €
Passiflora incarnata je višeljetna biljka iz porodice Passifloraceae
29,20 €
Cijena za j.m.: 292,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 29,20 €
Kapi po načelima tibetanske medicine
Pakiranje: 100 ml
Biljne kapi bez alkohola
18,50 € 16,65 €
Cijena za j.m.: 333,00 € / L
Pogrešna email adresa ili lozinka!
Niste registrirani? Registrirajte se!
Zaboravili ste lozinku? Zatražite novu!
Koristimo kolačiće sesije za osnovnu funkcionalnost naše web stranice i analitičke kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva pregledavanja. Klikom na Prihvati pristajete na upotrebu ovih kolačića.