2,10 € 1,89 €
Cijena za j.m.: 3,78 € / kg
Cijena 02.05.2025: 2,10 €
Soda bikarbona je derivat soli
Pakiranje: 500 g
2,49 €
Cijena za j.m.: 6,23 € / kg
Cijena 02.05.2025: 1,99 €
Pakiranje: 400 g
55,40 €
Cijena za j.m.: 277,00 € / kg
Cijena 02.05.2025: 49,90 €
Havajska spirulina
Pakiranje: 400 tableta
35,40 €
Cijena za j.m.: 354,00 € / kg
Cijena 02.05.2025: 30,92 €
Pakiranje: 200 tableta
23,20 €
Cijena za j.m.: 464,00 € / kg
Cijena 02.05.2025: 23,09 €
Pakiranje: 100 tableta
31,80 €
Cijena za j.m.: 265,00 € / kg
Cijena 02.05.2025: 30,39 €
Zelena kraljica , obilje klorofila
Pakiranje: 320 tableta
22,40 €
Cijena za j.m.: 280,00 € / kg
Cijena 02.05.2025: 21,50 €
Pakiranje: 80 g
39,90 €
Cijena za j.m.: 266,00 € / kg
Cijena 17.09.2026: 39,90 €
Pakiranje: 150 g
Pogrešna email adresa ili lozinka!
Niste registrirani? Registrirajte se!
Zaboravili ste lozinku? Zatražite novu!
Koristimo kolačiće sesije za osnovnu funkcionalnost naše web stranice i analitičke kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva pregledavanja. Klikom na Prihvati pristajete na upotrebu ovih kolačića.