5,50 €
Cijena za j.m.: 91,67 € / kg
Cijena 02.05.2025: 4,65 €
Sapun Black Magic s ugljenom, čajevcem i eukaliptusom
Pakiranje: 60 g
7,50 €
Cijena 02.05.2025: 6,00 €
Nakon čišćenja zubiju ayurveda preporučuje očistiti jezik
Pakiranje: 1 kom
11,90 €
Cijena za j.m.: 119,00 € / L
Cijena 05.06.2025: 11,90 €
Krema za stiliziranje kose
Pakiranje: 100 ml
12,00 €
Cijena za j.m.: 160,00 € / L
Cijena 23.07.2026: 12,08 €
Biljna mast za regeneraciju i njegu
Pakiranje: 75 ml
32,90 €
Cijena za j.m.: 219,33 € / L
Cijena 02.05.2025: 30,39 €
Pruža prevenciju ispadanja kose
Pakiranje: 150 ml
15,00 €
Cijena za j.m.: 150,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 15,00 €
Hladno prešano ulje lješnjaka
11,50 €
Cijena za j.m.: 115,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 11,50 €
Hladno prešano ulje sjemenki grožđa
20,00 €
Cijena za j.m.: 100,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 20,00 €
Pakiranje: 200 ml
15,90 €
Cijena za j.m.: 159,00 € / L
Cijena 05.06.2025: 15,90 €
Potiče rast kose
33,05 €
Cijena za j.m.: 1101,67 € / L
Cijena 02.05.2025: 33,05 €
Osjetite razliku i zadivljujući učinak
Pakiranje: 30 ml
25,00 €
Cijena za j.m.: 125,00 € / L
Cijena 13.11.2025: 25,00 €
Cijenjeno ulje za masažu tijela za normalni, suhi i kombinirani tip kože.
9,50 €
Cijena za j.m.: 19,00 € / kg
Cijena 02.05.2025: 9,50 €
Vaša kosa je beživotna i treba joj osvježenje?
Pakiranje: 500 g
35,00 €
Cijena za j.m.: 1166,67 € / L
Cijena 02.05.2025: 35,00 €
10% vitamina c u snažnoj multivitaminskoj formuli. Anti-ox & Anti-wrinkle.
8,09 €
Cijena za j.m.: 16,18 € / kg
Cijena 02.05.2025: 7,69 €
Vrijednost zelene gline je poznat već tisućama godina
Pogrešna email adresa ili lozinka!
Niste registrirani? Registrirajte se!
Zaboravili ste lozinku? Zatražite novu!
Koristimo kolačiće sesije za osnovnu funkcionalnost naše web stranice i analitičke kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva pregledavanja. Klikom na Prihvati pristajete na upotrebu ovih kolačića.