7,00 €
Cijena za j.m.: 93,33 € / L
Cijena 02.05.2025: 6,00 €
Prirodna biljna pasta s 20 biljaka
Pakiranje: 75 ml
12,90 €
Cijena za j.m.: 51,60 € / L
Cijena 02.05.2025: 8,50 €
Kovrčava kosa može predstavljati pravi izazov
Pakiranje: 250 ml
Cijena 02.05.2025: 10,09 €
Na kosi uvijek nešto volimo mijenjati
43,84 €
Cijena 02.05.2025: 41,00 €
RAST KOSE DUO sastoji se od dva najpopularnija proizvoda šampona i tonika.
Pakiranje: 250 + 150 ml
14,50 €
Cijena za j.m.: 145,00 € / L
Cijena 24.08.2026: 14,50 €
Fitoaromaterapeutski gel za oporavak i regeneraciju mišića.
Pakiranje: 100 ml
10,90 €
Cijena za j.m.: 54,50 € / L
Proteinski regenerator za kosu
Pakiranje: 200 ml
Cijena 05.06.2025: 10,90 €
13,00 €
Cijena za j.m.: 86,67 € / L
Cijena 23.07.2026: 13,00 €
Ova kombinacija ekstrakata tamjana i smirne jedinstvena je u svijetu i zaštićena patentom.
Pakiranje: 150 ml
10,00 €
Cijena za j.m.: 200,00 € / L
Cijena 25.07.2025: 10,00 €
Prirodna snaga protiv insekata
Pakiranje: 50 ml
Cijena za j.m.: 64,50 € / L
Cijena 05.06.2025: 12,90 €
Za suhu i oštećenu kosu
11,90 €
Cijena za j.m.: 59,50 € / L
Cijena 02.05.2025: 9,50 €
Osjetite snagu prirode na vašoj kosi!
Razmazite svoju kosu pravom vitaminskom 'poslasticom'!
21,90 €
Cijena za j.m.: 87,60 € / L
Cijena 02.05.2025: 15,80 €
Za mladenački izgled kose
Cijena 05.06.2025: 11,90 €
Potiče rast kose
8,00 €
Cijena za j.m.: 20,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 8,00 €
Daburov Vatika šampon s crnim kimom jedan je od najboljih biljnih šampona.
Pakiranje: 400 ml
Osvježavajući šampon protiv peruti s limunom
Proteinski šampon za kosu
20,90 €
Cijena za j.m.: 139,33 € / L
Cijena 02.05.2025: 15,79 €
Za njegovanu, snažnu i muževnu bradu
Za snažniju, bujniju i mladoliku kosu
Pogrešna email adresa ili lozinka!
Niste registrirani? Registrirajte se!
Zaboravili ste lozinku? Zatražite novu!
Koristimo kolačiće sesije za osnovnu funkcionalnost naše web stranice i analitičke kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva pregledavanja. Klikom na Prihvati pristajete na upotrebu ovih kolačića.