8,49 €
Cijena za j.m.: 8,49 € / kg
Cijena 02.05.2025: 8,49 €
Vrijednost zelene gline je poznat već tisućama godina
Pakiranje: 1 kg
22,90 € 18,33 €
Cijena za j.m.: 366,60 € / L
Cijena 02.05.2025: 17,13 €
Za snažniju, bujniju i muževniju bradu
Pakiranje: 50 ml
11,90 €
Cijena za j.m.: 119,00 € / L
Cijena 05.06.2025: 11,90 €
Tajna hidratacije i zdravog vlasišta
Pakiranje: 100 ml
7,95 €
Cijena za j.m.: 106,00 € / L
Cijena 23.07.2026: 7,95 €
Originalni gel za masažu za opuštanje bolnih mišića, kod ukočenosti leđa, za bolju pokretljivost.
Pakiranje: 75 ml
Noćni serum za rast kose
12,90 €
Cijena za j.m.: 129,00 € / L
Cijena 05.06.2025: 12,90 €
Moćni prirodni sastojci za nokte i ruke.
35,00 €
Cijena za j.m.: 350,00 € / L
Cijena 25.08.2025: 40,00 €
Tradicionalno ajurvedsko ulje
30,00 €
Cijena za j.m.: 300,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 24,00 €
Ayurvedsko biljno ulje
7,82 €
Cijena za j.m.: 78,20 € / L
Cijena 02.05.2025: 7,82 €
Magnezijevo transdermalno ulje u spreju superiorne bioraspoloživosti
91,00 €
Cijena za j.m.: 364,00 € / kg
Cijena 02.05.2025: 91,00 €
CBD uz dodatak sjemenki grožđa
Pakiranje: 250 g
11,00 €
Cijena za j.m.: 1100,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 10,00 €
Ajurvedsko biljno ulje za sinuse
Pakiranje: 10 ml
37,00 €
Cijena za j.m.: 740,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 37,00 €
Ciljana njega za strukturni integritet i ispravnu funkciju kože
41,00 €
Cijena za j.m.: 1366,67 € / L
Cijena 02.05.2025: 41,00 €
Jedinstvena fuzija omega kiselina koji povezuje zdravlje i ljepotu kože
Pakiranje: 30 ml
4,00 €
Cijena za j.m.: 40,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 5,00 €
Ayurvedska pasta obogaćena uljem crnog kima i uljem čajevca
Prirodna pasta za zube i desni bez fluora s dodatkom ayurvedskih biljaka.
Daburova ayurvedska pasta za zube s AKTIVNIM UGLJENOM!
Cijena za j.m.: 793,33 € / L
Cijena 24.08.2026: 11,90 €
Intenzivan fitoaromaterapeutski balzam za opuštanje i revitalizaciju mišića, zglobova i ligamenata.
Pakiranje: 15 ml
7,00 €
Cijena za j.m.: 93,33 € / L
Cijena 02.05.2025: 6,00 €
Prirodna biljna pasta s 20 biljaka
Pogrešna email adresa ili lozinka!
Niste registrirani? Registrirajte se!
Zaboravili ste lozinku? Zatražite novu!
Koristimo kolačiće sesije za osnovnu funkcionalnost naše web stranice i analitičke kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva pregledavanja. Klikom na Prihvati pristajete na upotrebu ovih kolačića.