25,88 € 23,29 €
Cijena 12.12.2025: 25,88 €
Podrška za kosu, kožu i nokte
Pakiranje: 60 tableta
34,90 €
Cijena za j.m.: 232,67 € / L
Cijena 02.05.2025: 34,90 €
200 mg reduciranog L-glutationa visoke bioraspoloživosti.
Pakiranje: 150 ml
24,90 €
Cijena za j.m.: 49,80 € / L
Cijena 02.05.2025: 24,90 €
Visoka bioraspoloživost zahvaljujući superiornoj apsorpciji.
Pakiranje: 500 ml
30,90 € 27,81 €
Cijena 02.05.2025: 30,90 €
Triphala, ili u doslovnom prijevodu “tri ploda”, ajurvedska je rasayana formula
Pakiranje: 90 kps/500 mg
19,10 €
Cijena za j.m.: 191,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 19,10 €
Ulje bobica pasjeg trna hladno je prešano, nerafinirano i 100% prirodno.
Pakiranje: 100 ml
13,50 €
Cijena za j.m.: 135,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 13,50 €
Hladno prešano ulje crnog kima
24,50 €
Cijena za j.m.: 98,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 24,50 €
Pakiranje: 250 ml
42,00 €
Cijena za j.m.: 84,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 42,00 €
25,00 €
Cijena za j.m.: 50,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 25,00 €
Hladno prešano ulje konoplje
14,00 €
Cijena za j.m.: 56,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 14,00 €
15,00 €
Cijena za j.m.: 150,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 15,00 €
Hladno prešano ulje lješnjaka
Cijena za j.m.: 140,00 € / L
Hladno prešano orahovo ulje
23,00 €
Cijena za j.m.: 115,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 23,00 €
Pakiranje: 200 ml
10,50 €
Cijena za j.m.: 105,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 10,50 €
Hladno prešano ulje Pet Tibetanaca
18,50 € 14,80 €
Cijena za j.m.: 74,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 18,50 €
Cijena za j.m.: 60,00 € / L
Hladno prešano ulje podlanka
31,70 €
Cijena 02.05.2025: 31,70 €
BCM-95 je 100% prirodna patentirana i standardizirana formulacija
Pakiranje: 60 kps/500 mg
16,50 €
Cijena za j.m.: 171,88 € / kg
Cijena 02.05.2025: 16,50 €
Vitamin C iz šipka
Pakiranje: 80 tbl/1200 mg
23,20 € 20,88 €
Cijena 02.05.2025: 23,20 €
Ova formula vitamina D ne sadrži soju i nudi praktičnu dozu D-3 visoke snage jednom dnevno na bazi kokosovog ulja bez GMO.
Pakiranje: 120 perli
Pogrešna email adresa ili lozinka!
Niste registrirani? Registrirajte se!
Zaboravili ste lozinku? Zatražite novu!
Koristimo kolačiće sesije za osnovnu funkcionalnost naše web stranice i analitičke kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva pregledavanja. Klikom na Prihvati pristajete na upotrebu ovih kolačića.