13,14 €
Cijena za j.m.: 486,67 € / L
Cijena 02.05.2025: 13,14 €
Vrhunska apsorpcija i bioraspoloživost
Pakiranje: 27 ml
33,99 €
Cijena 23.10.2025: 33,99 €
Lavlja griva je gljiva koja je organski certificirana te je pogodna za vegane.
Pakiranje: 56 kapsula
23,76 €
Cijena 02.05.2025: 23,76 €
L-Glutamine je jedna od najzastupljenijih aminokiselina u mišićnim stanicama.
Pakiranje: 100 kps/500 mg
25,05 €
Cijena 02.05.2025: 25,05 €
L-glutathion je tripeptid kojeg čine 3 aminokiseline: cistein, glicin i glutaminska kiselina
Pakiranje: 60 kps/50 mg
29,20 €
Cijena za j.m.: 116,80 € / L
Cijena 02.05.2025: 29,20 €
Povećana bioraspoloživost vitamina C zbog liposoma
Pakiranje: 250 ml
19,99 €
Cijena 19.12.2025: 19,99 €
Liposomalno željezo bisglicinat velike bioraspoloživosti
Pakiranje: 45 kapsula
18,45 €
Cijena 02.05.2025: 18,45 €
Lysine često zvan i L-lysine jedna je od ključnih esencijalna aminokiselina
Pakiranje: 120 kapsula
29,60 €
Cijena 02.05.2025: 29,60 €
Maca ili maka (Lepidium meyenii)
39,00 €
Cijena za j.m.: 195,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 39,00 €
Slatki pelin u ulju crnog kima
Pakiranje: 200 ml
18,85 €
Cijena 02.05.2025: 18,85 €
Magnesium Citrate u dnevnoj dozi od 2 kapsule sadrži 267 mg magnezij citrata.
Pakiranje: 90 kapsula
28,80 €
Cijena 02.05.2025: 28,80 €
Magnesium Glycinate 350 sadrži kombinaciju magnezija i aminokiseline glicin
Pakiranje: 160 kapsula
7,82 €
Cijena za j.m.: 78,20 € / L
Cijena 02.05.2025: 7,82 €
Magnezijevo transdermalno ulje u spreju superiorne bioraspoloživosti
Pakiranje: 100 ml
24,69 €
Cijena 02.05.2025: 24,69 €
Magnesium Malate sadrži organsku sol magnezija i jabučne kiseline
Pakiranje: 90 tableta
12,50 €
Cijena za j.m.: 50,00 € / kg
Cijena 02.05.2025: 12,50 €
Poliflorni funkcionalni med
Pakiranje: 250 g
10,75 €
Cijena 02.05.2025: 10,75 €
Melatonin je vegetarijanska formula 100% čistog melatonina brzog djelovanja
Pakiranje: 120 tableta
19,20 €
Cijena 02.05.2025: 19,20 €
5-MTHF je biološki aktivan i bioraspoloživ oblik
30,26 €
Cijena 02.05.2025: 30,26 €
Milk Thistle Phytosome je 2:1 fosfatidil kolin
Pakiranje: 30 kapsula
22,43 € 21,31 €
Cijena 02.05.2025: 22,43 €
Monolaurin je prirodna masnoća prisutna i u kokosovoj masti i u majčinom mlijeku.
Pakiranje: 60 kapsula
19,91 €
Cijena 02.05.2025: 19,91 €
MSM KAL formula pruža 1000 mg MSM-a u kombinaciji s vitaminom C, kalijem i manganom
Pakiranje: 80 tableta
14,20 €
Cijena za j.m.: 94,67 € / kg
Cijena 02.05.2025: 13,94 €
MSM (metilsulfonilmetan)
Pakiranje: 150 g
Pogrešna email adresa ili lozinka!
Niste registrirani? Registrirajte se!
Zaboravili ste lozinku? Zatražite novu!
Koristimo kolačiće sesije za osnovnu funkcionalnost naše web stranice i analitičke kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva pregledavanja. Klikom na Prihvati pristajete na upotrebu ovih kolačića.