9,00 €
Cijena za j.m.: 45,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 9,00 €
Vaša kosa treba stalnu njegu.
Pakiranje: 200 ml
Otkrijte učinkovitu zaštitu protiv peruti!
10,00 €
Cijena za j.m.: 50,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 10,00 €
34,24 €
Cijena 02.05.2025: 26,41 €
ANTI-GREY DUO sastoji se od dva najpopularnija proizvoda, gela i šampona.
Pakiranje: 250 + 100 ml
20,00 €
Cijena za j.m.: 800,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 14,00 €
Izvrsni ajurvedski balzam s 48 dragocjenih biljaka za opuštajuću masažu.
Pakiranje: 25 ml
29,90 €
Cijena za j.m.: 299,00 € / L
Cijena 05.06.2025: 29,90 €
Za suhu i oštećenu kosu.
Pakiranje: 100 ml
119,30 €
Cijena za j.m.: 23860,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 119,30 €
Za topikalnu primjenu
Pakiranje: 5 ml
47,65 €
Cijena za j.m.: 4765,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 47,65 €
Puni spektar CBD 10% (1000 mg)
Pakiranje: 10 ml
4,65 €
Cijena 02.05.2025: 4,65 €
Hydrophil eko četkica za zube od bambusa s BPA-free vlaknima
Pakiranje: 1 kom
3,95 €
Cijena 02.05.2025: 3,95 €
6,50 €
Cijena za j.m.: 72,22 € / kg
Cijena 02.05.2025: 6,50 €
Chios Mastika pasta za zube bez fluora i mentola, s mastikom, ksilitolom i biljnim sastojcima za svakodnevnu njegu zuba i desni.
Pakiranje: 90 g
7,90 €
Cijena za j.m.: 92,94 € / kg
Cijena 27.02.2026: 7,90 €
Njega desni, kontrola plaka i svježina daha s izvornom Chios mastikom
Pakiranje: 85 g
9,95 €
Cijena 02.05.2025: 9,95 €
Etui paše u svaku higijensku torbicu ili se može jednostavno staviti u kovčeg.
20,90 €
Cijena za j.m.: 209,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 14,46 €
Trenutno prekriva većinu sijedih
30,39 € 22,79 €
Cijena za j.m.: 759,67 € / L
Cijena 02.05.2025: 30,39 €
DermaWise formulacija za blistavu, osvježenu kožu bez mrlja
Pakiranje: 30 ml
30,39 €
Cijena za j.m.: 1013,00 € / L
Djeluje dokazano učinkovito na ujednačavanje tona kože na Vašem intimnom području te osjetljivim dijelovima poput bikini zone.
8,20 €
Cijena za j.m.: 41,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 8,20 €
Za masnu kožu
5,00 €
Cijena za j.m.: 20,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 5,00 €
Nedostaje li vam miris ljeta, isprobajte naš gel za tuširanje od limete!
Pakiranje: 250 ml
5,00 € 4,50 €
Cijena za j.m.: 18,00 € / L
Volite svježinu naranče? Zamislite taj ugodan citrusni miris na svojoj koži svakog dana!
Za osjetljivu kožu
Pogrešna email adresa ili lozinka!
Niste registrirani? Registrirajte se!
Zaboravili ste lozinku? Zatražite novu!
Koristimo kolačiće sesije za osnovnu funkcionalnost naše web stranice i analitičke kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva pregledavanja. Klikom na Prihvati pristajete na upotrebu ovih kolačića.