4,19 €
Cijena za j.m.: 83,80 € / L
Cijena 02.05.2025: 4,19 €
Hladno prešano
Pakiranje: 50 ml
11,50 €
Cijena za j.m.: 115,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 11,50 €
Hladno prešano ulje sikavice
Pakiranje: 100 ml
19,00 €
Cijena za j.m.: 95,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 19,00 €
Pakiranje: 200 ml
Hladno prešano ulje sjemenki grožđa
20,00 €
Cijena za j.m.: 100,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 20,00 €
Pogrešna email adresa ili lozinka!
Niste registrirani? Registrirajte se!
Zaboravili ste lozinku? Zatražite novu!
Koristimo kolačiće sesije za osnovnu funkcionalnost naše web stranice i analitičke kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva pregledavanja. Klikom na Prihvati pristajete na upotrebu ovih kolačića.