34,24 €
Cijena 02.05.2025: 26,41 €
ANTI-GREY DUO sastoji se od dva najpopularnija proizvoda, gela i šampona.
Pakiranje: 250 + 100 ml
20,90 €
Cijena za j.m.: 209,00 € / L
Cijena 02.05.2025: 14,46 €
Trenutno prekriva većinu sijedih
Pakiranje: 100 ml
22,90 € 18,33 €
Cijena za j.m.: 366,60 € / L
Cijena 02.05.2025: 17,13 €
Za snažniju, bujniju i muževniju bradu
Pakiranje: 50 ml
11,90 €
Cijena za j.m.: 119,00 € / L
Cijena 05.06.2025: 11,90 €
Noćni serum za rast kose
43,84 €
Cijena 02.05.2025: 41,00 €
RAST KOSE DUO sastoji se od dva najpopularnija proizvoda šampona i tonika.
Pakiranje: 250 + 150 ml
Cijena za j.m.: 59,50 € / L
Cijena 02.05.2025: 9,50 €
Osjetite snagu prirode na vašoj kosi!
Pakiranje: 200 ml
Razmazite svoju kosu pravom vitaminskom 'poslasticom'!
21,90 €
Cijena za j.m.: 87,60 € / L
Cijena 02.05.2025: 15,80 €
Za mladenački izgled kose
Pakiranje: 250 ml
Cijena za j.m.: 139,33 € / L
Cijena 02.05.2025: 15,79 €
Za njegovanu, snažnu i muževnu bradu
Pakiranje: 150 ml
Za snažniju, bujniju i mladoliku kosu
Krema za stiliziranje kose
32,90 €
Cijena za j.m.: 219,33 € / L
Cijena 02.05.2025: 30,39 €
Pruža prevenciju ispadanja kose
Pogrešna email adresa ili lozinka!
Niste registrirani? Registrirajte se!
Zaboravili ste lozinku? Zatražite novu!
Koristimo kolačiće sesije za osnovnu funkcionalnost naše web stranice i analitičke kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva pregledavanja. Klikom na Prihvati pristajete na upotrebu ovih kolačića.